linkedin
Crist offshore
Grupa Crist
scroll page
Grupa Crist
Działamy od 1990 roku

Początkowo jako spółka dwóch osób fizycznych, a od 2010 roku jako prężnie rozwijająca się spółka akcyjna.

 

Budowa statków, konstrukcje offshore, konstrukcje stalowe, inżynieria morska, lądowa i cywilna - w tym się specjalizujemy. Wciąż ewoluujemy i dopasowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Jako jedyna stocznia w Europie zbudowaliśmy już 3 jednostki do stawiania i serwisowania morskich farm wiatrowych.

W trosce o ekologię

Firma CRIST zawsze była aktywna na rynku budownictwa okrętowego, konstrukcji stalowych i remontów statków. Zmiany gospodarcze i rozwój technologii odnawialnych – takich jak energia wodna i wiatrowa – stworzyły także możliwości działania na nowych rynkach.

 

Dlatego obecnie uczestniczymy w realizacji projektów z dziedziny specjalistycznych konstrukcji przybrzeżnych, transportu morskiego i jednostek do eksploatacji zasobów morskich.

Crist group - dodatkowe treści
Crist group - dodatkowe treści

Od lat wspieraliśmy inicjatywy ekologiczne, co zapoczątkowało realizację wymagających i ekscytujących projektów: konstrukcji offshore oraz barek i statków przeznaczonych do stawiania farm wiatrowych.

 

Z powodzeniem wykorzystujemy rynkową niszę, jaką jest produkcja dla sektora offshore. Budowa kolejnych skomplikowanych jednostek do budowy i obsługi morskich farm wiatrowych lokuje nas w gronie europejskich liderów tej branży.

Przejdź do strony Crist
Kontakt

CRIST Offshore Sp. z o.o.
ul. Kadłubowców 11
81-336 Gdynia, Polska

+48 58 778 68 90

office@cristoffshore.com.pl

Skontaktuj się z nami